Popis objektu

Celý objekt je uvnitř obložen dřevem. Objekt se skládá ze tří částí – ubytovací části, společenské části a společenského velkokapacitního sálu. Čtvrtou částí je masérský koutek v objektu a velká sauna vestavěná do sklípku na zahradě.

Ubytovací část

Ubytovací část se nachází v prvním a druhém patře objektu. Jedná se o tři velké samostatné pokoje, z niž mají dva ještě mezonetové ložnice. Na stejném patře se nachází i malá kuchyňka, která je vybavena sezením, kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem.

Pokoj č. 1 je klasický 4 lůžkový pokoj s mezonetovou ložnicí se šesti lůžky, vlastní toaletou a sprchovým koutem. Jako přistýlku lze využít rozkládací gauč.

Pokoj č.2 je klasický 4 lůžkový pokoj s mezonetovou ložnicí se sedmi lůžky a s vlastní toaletou a sprchovým koutem. Jako přistýlku lze využít rozkládací gauč.

Pokoj č.3 je jen 4 lůžkový pokoj s vlastní toaletou a sprchovým koutem. Jako přistýlku lze využít rozkládací gauč.

Společenská část

Společenská část objektu se nachází v přízemí. Jelikož se jedná o bývalou hospůdku, je prostor opravdu velký. Vpravo hned u vchodu je prostor pro ukládání kol a lyží, rovně jsou dámské, pánské a bezbariérové toalety, vlevo společenská místnost.

Společenská místnost je vybavena posezením pro cca 40 osob, kulečníkem, šipkami a složeným stolním tenisem. Ve společenské místnosti se také nachází plně vybavený bar. Za barem se nachází velká lednice na nápoje, menší vinotéka, myčka na sklo, výčepní zařízení (troj pípa), chladící zařízení a hnací plyn.

Kuchyně se nachází hned za barem. Je vybavená ve velké vaření, lze zde pro větší i menší skupiny i na svatbu. Je vybavena dvěma lednicemi s mrazákem, malým sporákem (sklokeramické vařiče a klasická trouba), velkým plynovým sporákem s velkou elektrickou troubou, klasickou domácí myčkou a rychlomyčkou na velké množství nádobí.

Společenský sál

Společenský sál je má kapacitu cca 100 osob. Je vybaven klasickými dřevěnými stoly a židlemi na společenskou akci. Sál má vlastní podium, na kterém je možné vystupovat s kapelou. Ideální prostor na konání svatby, plesu nebo zábavy. V rohu v přísálí je prostor pro další stoly nebo pro raut.

Sauna

Sauna vybudovaná do kamenného sklípku, vytápěná kamny na dřevo, kapacita max 10 osob. Toaleta a sprchový kout bude vybudován v prostoru sklípku do podzimu 2023.

Dětské oplocené hřiště – termín dokončení 05/2024

Oplocený pozemek s herními prvky – trampolína, pískoviště, houpačka, skluzavka. Umístění hned u objektu vedle terasy.