O nás

Ubytovací zařízení do roku 2006 bylo v rukách města Králíky a fungovalo jako klasická hospoda s velkým moc nevyužívaným sálem. Po převedení do rodinných rukou došlo k rozsáhlé rekonstrukci vnitřních i vnějších prostor.

Od převzetí v roce 2018 se snažíme objekt více a více zdokonalovat. Jako první jsme vybavili lépe pokoje a malou kuchyňku na patře.

Dalším počinem bylo vybavení sálu. Byly pořízeny nové stoly, židle a vybavení na svatby (talíře, příbory, skleničky, ubrusy + základní výzdoba) a vybavení na rauty (ohřevné vany na teplá jídla, kotlík na guláš, gril na kýtu či selátko).

Rok 2019 se nesl ve zlepšení tepelného komfortu, pořídili jsme ke kotli na pevná paliva i tepelné čerpadlo na vytápění objektu a ohřívání vody.

V loni 2021 byl objekt vybaven novou moderní čističkou odpadních vod, která vyřešila spoustu trápení se starou jímkou.

Letos v listopadu 2022 máme v plánu zprovoznit menší wellness. V kamenném sklípku na oplocené zahradě jsme vybudovali finskou saunu až pro 10osob. V září 2022 jsme vybudovali prostor pro masáže.

Dalším plánem pro letošní rok 2023 je vytvoření uzavřeného prostoru pro děti s různými herními prvky, pískovištěm a trampolínou.